Çankaya Vestel Klima Servisi

Çankaya Vestel Klima Servisi

Çankaya Vestel Klima Servisi

Çankaya Vestel Klima Servisi

Çankaya Vestel Klima Servisi olarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Kullanmış olduğunuz Vestel klimalar Türkiye’de üretilmekte ve Vestel mağazalarından siz değerli müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Almış olduğunuz yeni klimalarınızın montajlanması için bizimle yani Çankaya Vestel Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. 0312 434 40 55 telefon numarasını arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hizmet anlayışımız; güler yüzlü ekibimiz, sorunsuz montajlama ve sizlere 7 / 24 hizmet vermektir.

Hizmetlerimizi alanında uzman kişiler yaptığı için asla sorun yaşamayacaksınız. Tüm çalışma arkadaşlarımız güler yüzlü ve disiplinli çalıştığı için kaliteden asla taviz vermeden hizmetlerini yürütmektedirler.

Ayrıca konusunda uzman ve gerekli tüm eğitimleri almış personellerle çalışarak işlerimizi hiç bir riske yer vermeden gerekleştirmekteyiz.

Hafta içi veya hafta sonu hiç fark etmeksizin Çankaya Vestel Klima Servisi olarak bizden tüm bakım onarım ve tamiratlarınız için randevu alabilir , problemlerinizi ekonomik şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz.

Çağrı merkezimiz sizlerden gelecek olan tüm talepleri karşılamak için sürekli olarak mesai vermektedir.Hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilir en uygun olduğunuz gün ve saat için kayıt oluşturabilirsiniz.

  • Çankaya Vestel Klima Servisi
  • Çankaya Vestel Klima Bakımı
  • Çankaya Vestel klima Montajı
  • Vestel Klima Arıza Tamir İşlemleri

Çankaya Vestel Klima Servisi / Klima Taşıma ve Montajlama İşlemleri
Çankaya Vestel Klima Servisi olarak klima taşıma işlemlerini yapmaktayız.

Kullanmakta olduğunuz klimaların montajlanmasını kaldırıp sökme işlemlerini yapmaktayız. Lütfen bu konuda dikkatli olalım değerli müşterilerimiz her klimayı sizler yerinde sökme işlemlerini yapamazsınız bunun için alanın da uzman ekipler olması gerekmektedir. A

ynı zamanda da klimaların montajlama işlemlerini de sizler yapamazsınız bizi arayarak bu konu da hizmet alabilirsiniz. Çankaya Vestel Klima Servisi bünyesindeki ekiplerimiz bulunduğunuz adresten klimalarınızı söküp başka bir adrese taşıma ve montajlama hizmetlerini yapmaktadır.

Taşıma ve montajlama hizmetleri için tek numara 0312 434 40 55 numaradan detaylı hizmet alabilirsiniz.

Çankaya Vestel Klima Servisi / Klima Gazı Doldurma
Çankaya Vestel Klima Servisimiz klimalarınızın gaz doldurma işlemlerini ivedili bir şekilde yapmaktadır.

admin

    Bir Cevap Yazın